Шановні колегіанти!Запрошуємо 6 листопада 2011 року.
У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 4–11 класів.
У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 4–11 класів.
Конкурс проводиться в чотирьох вікових групах:
БОБРЕНЯТКО – для учнів 4-5 класів,
БОБРЕНЯ – для учнів 6 –7 класів;
БОБРИК – для учнів 8 – 9 класів;
БОБЕР – для учнів 10-11 класів.
Учасники конкурсу 2010 р.
